تی سی ال

نمایش 1–12 از 52 نتیجه

شرکت تی سی ال (TCL) یک شرکت چینی‌ است که در ابتدا فعالیتش منحصر به تولید لوازم الکترونیکی بود ولی با گذشت زمان این شرکت توسعه یافت. تی سی ال در حال حاضر به طراحی و تولید تلفن، تلویزیون LCD و LED، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و سیستم‌های تهویه مطبوع می‌پردازد.

تی سی ال یکی از بهترین تولید کنندگان محصولات صوتی و تصویری و لوازم خانگی در عرصه جهانی است. در جدیدترین رنکینگ جهانی سال ۲۰۱۹ برند تی سی ال دومین برند پرفروش دنیا بوده‌است. همچنین تی سی ال، دومین برند محبوب در آمریکا است.

تی سی ال در سال 2008 خط تولید تلویزیون‌ هوشمند و قابل اتصال به اینترنت خود را راه اندازی کرد. این زمان را می‌توان جهش تی سی ال در تولیداتش دانست، چرا که با پیشرفت تکنولوژی و حرکت جهان به سمت هوشمندتر شدن مردم از تلویزیون‌های متصل به اینترنت و مجهز به سیستم عامل اندروید استقبال زیادی کردند. از سال 1396 شرکت مادیران با این شرکت چینی آغاز به همکاری کرده و تلویزیون‌ و لوازم خانگی تی سی ال را در ایران مونتاژ و با گارانتی خودش روانه بازار می‌کند.

کیفیت لوازم خانگی تی سی ال

محصولات صوتی و تصویری تی سی ال نسبت به سایر لوازم خانگی این برند از نظر مرغوبیت کالا و کیفیت قطعات، بهتر هستند. لوازم خانگی تی سی ال نظیر یخچال فریزرها و ماشین لباسشویی‌ها در مقایسه با لوازم خانگی اسنوا، دوو و… که در بازارهای ایران عرضه می‌شوند، از تنوع کمتری برخوردارند. بدین جهت کالای خونه لوازم خانگی تی سی ال را گلچین نموده و تلویزیون‌ تی سی ال را که در سراسر جهان بسیار محبوبیت دارد را در وب‌سایت خود به فروش می‌رساند.

اطلاعات بیشتر ...